4 sposoby na piękny biust!

trzymacW dzisiejszych czasach, drogie operacje chirurgiczne to już przeszłość. Teraz można powiększyć biust w domu! Zatem jeśli należysz do grona kobiet niezadowolonych z wyglądu swojego biustu, to ten wpis jest dla Ciebie! Przygotowałam jedenaście skutecznych sposobów na powiększenie biustu!

1. Masuj piersi

Regularnie masuj piersi – najlepiej codziennie przez 30minut! Już po miesiącu zauważysz pierwsze efekty! Twój biust stanie się bardziej jędrny i uniesiony!

2. Wzbogać dietę o estrogeny!

Na rozmiar Twojego biustu może mieć wpływ nadmiar lub niedobór pewnych hormonów. Krótko mówiąc, jeżeli w Twoim organizmie brakuje stanikestrogenu, to o dużym biuście możesz tylko pomarzyć. Aby skutecznie przezwyciężyć ten problem, jedz pokarmy zawierające właśnie ten hormon. Zadbaj o to aby w Twojej diecie nie zabrakło soi,  buraków, pomidorów, oliwy z oliwek.

3. Postaw na witaminy!

Niedobór niektórych witamin może zahamować wzrost piersi. Witaminy, takie jak A, C  odgrywają bardzo specyficzna rolę w powiększaniu biustu. Witamina A regeneruje skórę piersi. Witamina C pomaga w odbudowie kolagenu, który jest niezbędny do zachowania prawidłowej kondycji skóry piersi.

4. Podtrzymuj biust
Dobrze podtrzymujący stanik, to najlepszy przyjaciel Twojego biustu! Odciąży kręgosłup oraz zadba o odpowiedni kształt biustu. Dzięki biustonoszom typu push-up nawet najmniejszy biust będzie wyglądał atrakcyjnie!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *